17 Kasım 2009 Salı9 yorum:

 1. Aytac'ım, canım; Bidamla'mın tatlı yapıcısı,
  bebeklerin prensesi; ellerinde hayat bulan bütün bebekler için teşekkürler; yüzlerde gülücüklere neden olan sen ve bebeklerin için sonsuz ve içten teşekkürler.
  Bu blog bize çok iyi gelecek.
  Hoş geldin canım.

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar..Bir süredir uçsuz bucaksız sabrınızı,akıllara şaşkınlık veren becerinizi,ve sizin ellerinizde şekillenen çok güzel yavrularınızı izliyorum.Sizi tebrik etmekten başka bir şey diyemiyorum..Çünkü baktıkça çocuklarınıza nutkum tutuluyor..Sedef

  YanıtlaSil
 3. Hoş geldin Aytacım,
  hayırlı olsun.Sürpriz oldu çok sevindim görünce

  YanıtlaSil
 4. Hoşgeldin aytacım, craftsım:)) bebeklerinde aynı senin gibi şirinler...

  YanıtlaSil
 5. oyyy Aytacım ne iyi aptın. Bu kadar bebeğe bir blog lazımdı artık. Hayırlı olsun. Pasaja Etsyye de bekleriz :)

  YanıtlaSil
 6. Gülenim canım yanımda olduğun ve büyük desteğin için kocaman teşekkürler ediyorum sana,teşekkür az diye düşünüyorum aslında,sayende canım benim.Hoşbuldum:)Sedef sen elmanın diğer yarısı olmalısın,çook teşekkürederim,Erdiyede öpücükler:)Nalan ablacımm hoşbulduuum,Gülenin sayesinde valla,

  YanıtlaSil
 7. sesim teşekkürler,şu bloğu bir becerelimde,oralarada gelicez inşallah,

  YanıtlaSil
 8. Kriim o üstte yatan seninki olmasın sakın:)Tabi on marifette yazı bu sabah yayınlandı,sende görmedin henüz haberin yok.Öptüm canım teşekkürederim.

  YanıtlaSil
 9. Oyyyy benim nazlıcanımda burdaymış, annesi yemiş onu yemiş:)) Görmezmiyim hiç, eve gelsin ben onun ağzını burnunu ısıracam:) Kalpli donuna da bayıldım kızımın.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...