14 Aralık 2009 Pazartesi

ARTIK KUMAŞLARDAN YAPTIKLARIM


   bez bebeklerim

çilek ve kiraz


TAVŞANCIKLAR

Beşiğin yapılışı : plastik bir kutudan(hamburger köfte kutusu)1 adet dikdörtgen 2 adet daire parça kesip peluş kumaşla kapladıktan sonra,birleştirdim hepsini.sallanabiliyor.


Kumaş artıklarından küçük çantalarküçülen kıyafetlerden,yastık ve sıcak su torbası kılfıçiçeklerbir kaç küçük oyuncak dahavücudu artık kumaşlardan yapılan fimo bebeğim.

11 yorum:

 1. İyi ki bu artık kumaşlarınız varmış.Bence hiç durmayın, devam edin.Çok güzel olmuş hepsi.

  YanıtlaSil
 2. ay bayıldım hepsinede hele o battaniyeye sarılmış olanada ayrıca bittim ne güzel işler çıkmış ortya bu artık kumaşlardan

  YanıtlaSil
 3. teşekkürederim beğenmenize sevindim,kumaşları geçen kış ananemden toplayıp getirdim neduk ablacım,yılların kumaşını biriktirmiş canım.

  YanıtlaSil
 4. hepside çok güzeller, emeğine sağlık

  YanıtlaSil
 5. Sevgili aytacrafts sizin bloğa gelipte tebessüm etmemek mümkün değil. Sevginizi bizlere yansıtıyorsunuz ellerinize emeğinize sağlık sevgiyle kalın...

  YanıtlaSil
 6. hepsi birbirinden sevimli olmuş. giyinmiş fimo bebek te ayrı şirin.
  Aytacıım beni takip listende http://www.sesiber.com olarak güncellrsen sevinirim.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 7. bunlar çok tatlı bayıldım sevgiler..

  YanıtlaSil
 8. sesicim saol canım,güncelledim:)adadenizi teşekkürederim,cansudere hoşgeldin,beğenmene sevindim:)sevimli teşekkürederim:)Belgincim saol canım sizlerde öylesiniz:)

  YanıtlaSil
 9. BUNLARGERÇEKTEN SANAT ESERİ OLMUŞ BAYILDIM CANIM ELLERİNE SAĞLIK.

  YanıtlaSil
 10. slm benim bloguma üye olmuşsunuz ne kadar mutlu oldum. Sizi bol bol takip ediyorum. Yaptıklarınıza bayılıyorum ve yetişemiyorum. Şu an kayıtta da göreceksiniz. Saat 5.40 ve ben 10 dakika sonra okula gideceğim. Öğretmenim ve dersimiz 6.30 da başlıyor. Okulda blogger açılsa daha çok takip edebilirim arada boş zamanlarım oldukça çok. Neyseki 10marifet var. Oradan takip ediyorum artık. The Simse gelince eşim duymasın ikiyi hala oynuyorum. Yılların mahallesi var. İlk çıktığında almıştım. 3 tede çok güzel özellikler var. Mesela siz kendi karakterinizle ilgilenirken diğerleride o zamanı yaşıyor ve yaşlanıyor, hayatlarına devam ediyorlar. Bella ve Mortimer henüz teen ve aileleriyla yaşıyor. Neyse görüşmek üzere, tekrar hoşgeldiniz.

  YanıtlaSil
 11. çok beyendim blogunuzu takipteyim.İzninizle yaptıklarınızı facebookta paylaşıyorum :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...